Falownik hybrydowy DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 cena - zdjęcie 0
Kluczowe cechy
Falownik hybrydowy DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 / DEYE / Hybrydowy / 15000 W / 48 V / 120 miesięcy / SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Falownik hybrydowy DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Dostępny
Artykuł:
SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Zostawić opinię
Kod: 00-00005529
8298
share
heart
heart
Kluczowe cechy
Zapłata
Płatność w ratach
Gotówka
System ratalny
Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Paypal Blik
Serwis, Reklamacje i Usługi
Warunki gwarancji
30 dni na zwrot
Serwis
Wsparcie techniczne
Konsultacja
Opis Falownik hybrydowy DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Hybrydowy falownik DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 15 kW 48 V – mocny i niezawodny wybór dla Twojego domu lub firmy
Hybrydowy falownik DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 – to nowoczesne rozwiązanie do efektywnego wykorzystania energii słonecznej. Dzięki mocy 15 kW i mocy szczytowej 16,5 kW falownik ten zapewnia stabilną pracę systemu i nieprzerwane zasilanie. Obsługuje napięcie w zakresie od 170 do 280 V, co czyni go uniwersalnym w różnych warunkach pracy.
Zalety falownika hybrydowego DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Wbudowane 2 trackery MPPT optymalizują moc paneli słonecznych, umożliwiając systemowi optymalne wykorzystanie dostępnej energii słonecznej. Zakres pracy regulatora MPPT od 160 do 650 V zapewnia elastyczność w doborze modułów fotowoltaicznych.
Maksymalne bezpieczeństwo i trwałość
Maksymalny prąd ładowania 280 A zapewnia szybkie ładowanie akumulatorów, co jest szczególnie ważne w okresach dużego obciążenia. Obsługa akumulatorów niskonapięciowych 48 V z izolacją transformatorową sprawia, że ​​system jest bezpieczny i niezawodny.
Kompatybilność i zaawansowane funkcje
Pokaż wszystko
Charakterystyka Falownik hybrydowy DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Artykuł
SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Kod
Marka
DEYE
Producent (marka)
DEYE
Zawiera baterie
Nie
Rodzaj
Hybrydowy
Wyjście nominalne
15000 W
Moc szczytowa
30000 W
Napięcie wyjściowe akumulatora
48 V
Zakres napięcia wyjściowego (AC)
170-280 V
Postać napięcia wyjściowego
Czysta fala sinusoidalna
Maksymalny prąd ładowania
280 A
Napięcie rozruchowe PV
160 V
Maksymalny przychodzący prąd pola fotowoltaicznego
36+20 A
Maksymalna moc wejściowa PV, panel słoneczny
22.5 kWh
Czas przełączania
8 ms
Liczba faz
3
Liczba trackerów MPPT
2 MPPT
Zakres działania kontrolera MPPT
160 - 650 V
Liczba ciągów na tracker
2+1
Połączenie równoległe
Tak
Stopień ochrony
IP65
Temperatura pracy
-40...+60 °C
Dodatkowe
Moduł Wi-Fi (opcjonalnie)
Licznik (opcjonalnie)
Przekładnik prądowy (3 szt.) (opcjonalnie)
Dodatkowe opcje/możliwości
100% niesymetryczna moc, każda faza
Maksymalna moc wyjściowa do 50% mocy znamionowej
Złącze prądu przemiennego do modernizacji istniejącego systemu solarnego
Maks. 10 sztuk równolegle w sieci i poza nią
Obsługa łączenia wielu baterii równolegle
Maksymalny prąd ładowania/rozładowania 240A
Akumulator niskonapięciowy 48V, izolacja transformatorowa