Falownik hybrydowy DEYE SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 cena - zdjęcie 0
Kluczowe cechy
Falownik hybrydowy DEYE SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 / DEYE / Hybrydowy / 50000 W / 60 miesięcy / SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Falownik hybrydowy DEYE SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Dostępny
Artykuł:
SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Zostawić opinię
Kod: 00-00000741
20999
share
heart
heart
Kluczowe cechy
Zapłata
Płatność w ratach
Gotówka
System ratalny
Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Paypal Blik
Serwis, Reklamacje i Usługi
Warunki gwarancji
30 dni na zwrot
Serwis
Wsparcie techniczne
Konsultacja
Opis Falownik hybrydowy DEYE SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Nowość w świecie energii odnawialnej!
Potężna moc, niezrównana wydajność
Z wyjściem nominalnym wynoszącym imponujące 50 000 W oraz mocą szczytową sięgającą 75 000 W, ten falownik zapewnia niezawodność i wydajność nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dzięki czystej fali sinusoidalnej i trójfazowej konstrukcji, dostarcza stabilne i bezpieczne źródło energii.
Innowacyjne funkcje dla lepszej kontroli
Z czterema trackerami MPPT oraz szerokim zakresem napięcia wejściowego (150 - 850 V), falownik automatycznie optymalizuje wydajność systemu fotowoltaicznego, zapewniając maksymalne zyski z energii słonecznej. Dodatkowo, obsługa funkcji monitorowania RS232, RS485 oraz możliwość zdalnego dostępu do oprogramowania sprawiają, że kontrola nad instalacją jest prosta i wygodna.
Solidność i trwałość
Kup Teraz, Energia na Wyciągnięcie Ręki: DEYE SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Pokaż wszystko
Charakterystyka Falownik hybrydowy DEYE SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Artykuł
SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Kod
Marka
DEYE
Zawiera baterie
Nie
Producent (marka)
DEYE
Rodzaj
Hybrydowy
Wyjście nominalne
50000 W
Moc szczytowa
75000 W
Postać napięcia wyjściowego
Czysta fala sinusoidalna
Maksymalny prąd ładowania
50+50 A
Napięcie rozruchowe PV
180 V
Maksymalny przychodzący prąd pola fotowoltaicznego
36+36+36+36 A
Maksymalna moc wejściowa PV, panel słoneczny
65 kWh
Czas przełączania
8 ms
Wydajność
97,6 %
Liczba faz
3
Liczba trackerów MPPT
4 MPPT
Zakres działania kontrolera MPPT
150 - 850 V
Liczba ciągów na tracker
Połączenie równoległe
Tak
Temperatura pracy
-40...+60 °C
Dodatkowe
Moduł Wi-Fi (opcjonalnie)
Dodatkowe opcje/możliwości
100% niezbalansowanego wyjścia na fazę